Іспанія передасть Україні 20 бронемашин і 4 танки Leopard

Іспанія відправить Україні 20 бронемашин і 4 танки Leopard 2А4, а також надасть військовий шпиталь. Про це заявив міністрр оборони Іспанії Маргарита Роблес на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн", - повідомляє УП.

За її словами, 19 червня до Польщі прибудуть 20 гусеничних броньованих машин, а також її країна передасть 4 танки Leopard 2А4, які перебували на ремонті. З Польщі техніка відправиться в Україну.

Міністр оборони Іспанії також оголосила про передачу Україні польового шпиталю Role 2 plus. 12 контейнерів шпиталю забезпечують потреби бригади у хірургічних, стабілізаційних та інших медичних заходах.

Українські військові, які відповідатимуть за роботу шпиталю, пройдуть в Іспанії необхідне навчання.

Раблес наголосила, що підтримка Іспанією України "в її прагненні до всеосяжного, справедливого і тривалого миру залишатиметься непохитною доти, доки це буде необхідно".

Як повідомлялося раніше, Іспанія відправила в Україну першу партію танків Leopard 2.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті