Іспанія відправила в Україну першу партію танків Leopard 2

Іспанія направила в Україну частину танків Leopard 2, які раніше були обіцяні нашій країні. Про це 23 квітня повідомляє CNN з посиланням на міністра оборони Іспанії Маргариту Роблес.

"Шість танків Leopard 2, які прямують в Україну, вийшли з іспанського портового міста Сантандер на півночі Іспанії і прямують до місця призначення", - повідомила вона.

Окремо Роблес наголосила, що крім танків до вантажу входять 20 інших важких транспортних засобів. Йдеться про бронетранспортери M113, про відправку яких повідомлялося ще наприкінці березня.

"Через шість днів, транзитом через іншу країну вони будуть в Україні", - заявила міністр оборони Іспанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Данія спільно з Нідерландами передасть Україні 14 танків Leopard 2.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті