Іспанія й Україна підпишуть у Мадриді двосторонню угоду про безпеку - El Pais

Володимир Зеленський і глава іспанського уряду Педро Санчес підпишуть у Мадриді двосторонню угоду про безпеку між Іспанією та Україною найближчими днями. Про це повідомило іспанське видання El Pais 13 травня.

"Президент України Володимир Зеленський найближчими днями відвідає Мадрид, щоб підписати двосторонню угоду про безпеку між Іспанією та Україною з главою іспанського уряду Педро Санчесом, повідомляють урядові джерела", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що це буде перший двосторонній візит Зеленського до Іспанії, хоча в жовтні минулого року він відвідав саміт Європейського політичного співтовариства (ЄПС) в Гранаді.

Раніше повідомлялось, що Україна готує сім нових безпекових документів.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті