Іспанія й Україна підпишуть у Мадриді двосторонню угоду про безпеку - El Pais

Володимир Зеленський і глава іспанського уряду Педро Санчес підпишуть у Мадриді двосторонню угоду про безпеку між Іспанією та Україною найближчими днями. Про це повідомило іспанське видання El Pais 13 травня.

"Президент України Володимир Зеленський найближчими днями відвідає Мадрид, щоб підписати двосторонню угоду про безпеку між Іспанією та Україною з главою іспанського уряду Педро Санчесом, повідомляють урядові джерела", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що це буде перший двосторонній візит Зеленського до Іспанії, хоча в жовтні минулого року він відвідав саміт Європейського політичного співтовариства (ЄПС) в Гранаді.

Раніше повідомлялось, що Україна готує сім нових безпекових документів.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті