Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії щодо ціни на нафту - Bloomberg

Індія вирішила дотримуватися західних санкцій проти росії, зокрема стелі цін на російську нафту на рівні 60 доларів. Про це інформує Bloomberg.

Джерела видання розповіли, що урядові органи попросили банки та трейдерів дотримуватися санкцій проти росії. Чиновники з Індії своєю чергою не стали офіційно повідомляти про підтримку санкцій та обмеження цін на російську нафту.

Раніше Індія провела детальну дискусію із США та іншими країнами Великої сімки у межах зустрічі країн G20. За даними джерел, вони задоволені діями Індії.

Видання нагадує, що Індія раніше майже не купувала нафту в Москви, однак зараз її ринок став ключовим для росії. 

Наразі ця країна та Китай стали основними покупцями російської нафти після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Індії зателефонував путіну і закликав диктатора "до діалогу та дипломатії". 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті