Індія відмовилась від закупівель газу, виробленого у рамках російського проекту "Arctic LNG 2", який перебуває під санкціями Заходу

Індія не купуватиме російський скраплений природний газ (СПГ) з російського проєкту "Arctic LNG 2" через санкції. Про це заявив секретар з питань енергетики Індії Панкадж Джайн журналістам 27 вересня, пише "Reuters".

"Ми не купуватимемо поставок із проєкту "Arctic LNG 2". Ми не купуємо жодних санкціонованих товарів. Те, на що поширюються широкі санкції, ми не чіпаємо", - сказав Джайн.

Зазначається, що проєкт "Arctic LNG 2", який реалізується російською компанією "Novatek", потрапив під санкції Заходу через війну Росії проти України. 

"Сполучені Штати також запровадили санкції проти сотень юридичних і фізичних осіб за підтримку військових зусиль Росії, включно з компаніями, що підтримують розробку проєкту «Арктик СПГ 2» і його постачання СПГ", - пише також "Reuters".

Раніше Зеленський повідомив про оголошення оборонної допомоги від США на загальну суму $7,9 мільярда та запровадження нових санкцій проти росії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті