Ідентифікації отримувачів пенсій та соцвиплат в "Ощадбанку": у Мінреінтеграції заявили про важливі зміни

Для отримувачів пенсій термін для ідентифікації у "Ощадбанку" буде продовжено до кінця січня 2024. Про це повідомляє Мінреінтеграції 15 липня. 

"Нещодавно внутрішні переселенці почали отримувати смс-повідомлення від Ощадбанку про те, що до 1 вересня потрібно пройти ідентифікацію у відділеннях банку. Вчора 14 липня це питання стало предметом обговорення на Координаційному штабі з питань ВПО під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, члени Коордштабу домовились про те, що:

- Ощадбанк припинить (https://oschadbank.ua/news/do-uvagi-vnutrisno-peremisenih-osib-2) зазначену смс-розсилку;

- для отримувачів пенсій термін для ідентифікації продовжити до кінця січня 2024;

- для отримувачів виплат ВПО ідентифікацію взагалі не застосовувати (оскільки термін виплат обмежено 6 місяцями).  Наразі Мінсоцполітики напрацьовує проєкт відповідних нормативних змін, які будуть прийняті найближчим часом, - зазначають у мінестерстві.

Як повідомлялося раніше, Голова правління Громадського холдингу "ГРУПА ВПЛИВУ" Тетяна Дурнєва, розповіла про те, хто з переселенців не/зможе отримати соціальні виплати згідно постанови Кабміна щодо змін у порядку  призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб з 1 серпня 2023 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті