Ходаковський заявив, що служити в "Росгвардії ДНР" будуть найманці з усіх регіонів Росії. Знають, куди їхати

Служити в підрозділах так званого "управління Росгвардії по ДНР" будуть представники з усієї Росії. Про це розповів колишній офіцер СБУ, нині один із начальників "управління" Олександр Ходаковський у себе в Телеграм.

"Провели польові збори з першою групою кандидатів у Росгвардію ДНР. Хлопці приїхали з усієї Росії, чітко усвідомлюючи, куди їдуть", - написав він.

Як повідомлялося раніше, жителі депресивних регіонів РФ охоче переїжджають на окупований Донбас, плануючи залишитися тут на постійне місце проживання.

 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті