Херсонщина отримала від Швейцарії мобільні ЦНАПи

Швейцарія передала спецавтівки і техніку для надання адміністративних послуг мешканцям семи громад Херсонської області, інфраструктура яких зазнала значних руйнувань. Про це повідомляє Херсонська ОВА у своєму телеграм каналі 4 грудня.

"Відтепер до мешканців 7 громад правобережжя приїздитимуть працівники ЦНАП. І люди зможуть скористатися десятками сервісів" , - зазначається у повідомленні.

У ОВА додали, що машини оснащені необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення

Також у ОВА підкреслили, що це вкрай актуальна допомога, оскільки не у всіх людей є можливість їздити до сусіднього села чи райцентру для того, щоб відновити втрачені документи, отримати витяги чи довідки, оформити паспорт та отримати інші адмінпослуги.

Як повідомлялось раніше, в Україні для дітей працюватимуть мобільні класи безпеки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті