Хаби Сєвєроднецької громади у Тернополі й Дніпрі надали допомогу майже п'яти з половиною тисячас ВПО за місяць

Майже 5,4 тисячі ВПО (а саме – 5396 луганчан) звернулися до хабів Сєвєродонецької громади в листопаді. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 9 грудня.

"У хабі в Дніпрі (просп. Калнишевського, 27-К) надано 4 588 продуктових наборів, 853 пакунки підгузок та жіночої гігієни, 68 наборів дитячої гігієни. Дитячі суміші для малюків одержала 31 родина", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що в Тернополі (вул. Грушевського, 5) упродовж місяця видано 500 продуктових наборів від держави та 308 – від благодійників. Крім того, переселенцям з Луганщини надали 67 гігієнічних наборів та сім пакунків підгузок. Графік роботи хабу: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що діти - переселенці робили "чарівні сніжинки" на майстер-класі в Старобільському хабі на Закарпатті.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті