Гімнаст з Луганської області став чемпіоном Олімпійського фестивалю

Український гімнаст Радомир Стельмах став чемпіоном міжнародного юнацького фестивалю, що проходить у Словаччині. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. 

16-річний спортсмен був найсильнішим в особистому багатоборстві.

"Гімнаст із Луганщини - чемпіон Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2022 16-річний гімнаст з Луганщини Радомир Стельмах став чемпіоном в особистому багатоборстві та здобув для національної збірної першу золоту медаль ЄЮОФ-2022. Вихованець Едуарда Єрмакова та Ірини Надюк у сумі за виступи на шести приладах отримав 79,900 балів. Це дозволило йому в умовах надвисокої конкуренції на 0,05 балів випередити представника Італії", - написав Сергій Гайдай.

Як повідомлялося раніше, спортсмени з Луганщини перемогли на чемпіонаті з айкідо.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті