ГУР повідомляє про підрив диверсантами двох літаків і гелікоптера на аеродромі в Підмосков’ї

Невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер на аеродромі "Чкаловський" у Московській області РФ. Про це 20 вересня повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

За даними розвідників, підрив відбувся 18 вересня на аеродромі, який ретельно охороняється. Там невідомі заклали вибухівку та підірвали літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва – у 354 авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю.

За оцінкою ГУР, пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їх швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні ушкодження.

Як вказує відомство, наразі диверсію розслідує група Слідчого комітету РФ. 

"Подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах – на аеродромі базуються урядові літаки, так звані "літаки судного дня" та спеціальні літаки (літаки-розвідники). Каральними органами РФ проводяться заходи з пошуку диверсантів та обмеження поширення в місцевих ЗМІ інформації про подію", - зазначили в розвідці.

Як повідомлялося, росіяни скаржаться на підпали обладнання на залізницях, називаючи їх "диверсіями".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті