ГУР підтвердило пошкодження десантного корабля і підводного човна РФ при ударі по заводу в Севастополі

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов підтвердив інформацію про пошкодження в окупрованому Севастополі двох російських суден внаслідок влучення крилатих ракет у ніч на 13 вересня. Про це він сказав у коментарі низці ЗМІ, зокрема "РБК Україна" та "Громадське".

"Є пошкодження судноремонтного заводу імені Орджонікідзе в місті Севастополі, зокрема обладнання. Якщо говорити про плавзасоби, то ми можемо зараз підтвердити ураження великого десантного корабля і підводного човна", - розповів представник ГУР.

Згідно з даними Telegram-каналу SHOT, йдеться про великий десантний корабель "Мінськ" і дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону". Вони спалахнули. Обидва судна перебували на ремонті у сухому доці.

Як повідомлося, у Міністерстві оборони РФ визнали пошкодження двох кораблів внаслідок атаки на Севастополь. Оккупанти стверджують, що для ударів було використано десять крилатих ракет, а також три надводні безпілотники.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті