У Севастополі вже понад сто постраждалих і троє загиблих, зокрема дочка заступника мера Магадана

Призначений РФ губернатор окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що двоє дітей і дорослий загинули на пляжі в Севастополі, майже 100 осіб постраждали після падіння уламків ракети, яку збили російські ППО. Про це він повідомив 23 червня.

"Кількість загиблих зросла до трьох осіб: ми втратили двох дітей і одного дорослого", - написав він у своєму Телеграм-каналі. 

За даними глави регіону, "кількість поранених зросла майже до 100 осіб".

У місцевих пабліках пишуть, що загальна кількість постраждалих зросла до 124.

А серед загиблих - 9-річна донька заступника мера Магадана Софія, яка відпочивала разом із мамою та батьком Олегом Авер'яновим.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті