Гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини розпочав роботу в Ірпені (адреса, контакт)

В Ірпені на Київщині розпочав роботу гуманітарний хаб для переселенців з Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 10 червня.

"В Ірпені розпочав роботу Координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, яким опікується Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація", – сказано в повідомленні.

Адреса хабу: м. Ірпінь, вулиця 74-ї Стрілецької Дивізії, 1. Графік роботи: понеділок – п'ятниця з 10:00 до 15:00. Для отримання допомоги при собі мати довідку ВПО, паспорт, ідентифікаційний код.

Зазначається, що зараз переселенці можуть отримати в хабі продуктові набори. Надалі у центрі планують надавати консультації з юридичних та соціальних питань, а також проводити медогляд.

Телефон: 093 803 52 47 (буде доступний з 12 червня).

Раніше повідомлялось, що у Сваляві на Закарпатті отримали допомогу понад 180 переселенців з Луганщини за три дні. Хаб чекає на нових клієнтів (контакти).

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті