"Губернатор" Севастополя похвалив жителів одного з будинків: вони перенесли у підвал вуличні лавки

Призначений Москвою так званий "губернатор" окупованого Севастополя Михайло Развожаєв похвалив мешканців одного з будинків за те, що вони перенесли у підвал вуличні лавки. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

"Мешканці ЖК "Горизонт" швидко зорганізувалися і занесли у підвали вуличні лавки, щоб усім, хто прийде сховатися на час повітряної тривоги, було зручно. Навіть більше того - ті, у кого була така можливість, принесли в укриття питну воду. І це теж чудовий приклад турботи про оточуючих людей", - похвалив "губернатор". 

"Зараз багато охочих "хайпанути" - це не секрет, що негатив добре розходиться в пресі та соцмережах. І саме тому вважаю, що історії про правильні дії під час повітряної тривоги мають поширюватися більше, ніж негативні", - наголосив очільник окупаційної "влади", який ще донедавна палко переконував мешканців, що Севастополь перебуває під надійним захистом російської ППО.

Як повідомлялося, у Севастополі з панікою та скандалами "ділять" бомбосховища.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті