"Губернатор" Севастополя похвалив жителів одного з будинків: вони перенесли у підвал вуличні лавки

Призначений Москвою так званий "губернатор" окупованого Севастополя Михайло Развожаєв похвалив мешканців одного з будинків за те, що вони перенесли у підвал вуличні лавки. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

"Мешканці ЖК "Горизонт" швидко зорганізувалися і занесли у підвали вуличні лавки, щоб усім, хто прийде сховатися на час повітряної тривоги, було зручно. Навіть більше того - ті, у кого була така можливість, принесли в укриття питну воду. І це теж чудовий приклад турботи про оточуючих людей", - похвалив "губернатор". 

"Зараз багато охочих "хайпанути" - це не секрет, що негатив добре розходиться в пресі та соцмережах. І саме тому вважаю, що історії про правильні дії під час повітряної тривоги мають поширюватися більше, ніж негативні", - наголосив очільник окупаційної "влади", який ще донедавна палко переконував мешканців, що Севастополь перебуває під надійним захистом російської ППО.

Як повідомлялося, у Севастополі з панікою та скандалами "ділять" бомбосховища.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті