Гроссі призначили гендиректором МАГАТЕ ще на один термін

Генеральна конференція Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) 25 вересня затвердила призначення Рафаеля Маріано Гроссі генеральним директором агентства на наступні чотири роки, який починається на початку грудня 2023 року.. Про це повідомляє "Суспільне"

Кандидатуру Гроссі одностайно підтримали учасники 67-ї сесії генконференції МАГАТЕ, у Відні.

"Для мене велика честь одностайним рішенням правління призначити мене на наступний термін на посаді, і я дуже вдячний за довіру. Це відбувається в той час, коли ми стикаємося з багатьма серйозними викликами, і я повністю відданий тому, щоб продовжувати робити все, що в моїх силах, для виконання важливої ​​місії МАГАТЕ на підтримку глобального миру та розвитку", — сказав Гроссі.

Гроссі вступив на свій перший термін повноважень 2 грудня 2019 року після схвалення Генконференцією його призначення. Його другий термін починається 3 грудня цього року і триватиме до 2 грудня 2027 року. Він є шостим генеральним директором з моменту заснування МАГАТЕ в 1957 році.

Як повідомлялося, у МАГАТЕ підтвердили замінування Запорізької АЕС. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті