Гранати, автомати, кулемет, патрони: в Макіївці на Луганщині правоохоронці виявили схрон, залишений окупантами

У деокупованому селі Макіївка Сватівського району на Луганщині правоохоронці виявили схрон зброї та боєприпасів. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 12 квітня.

"Поліцейські зведеного загону ГУНП в Луганській області спільно з працівниками СБУ в Донецькій та Луганській областях виявили в покинутому та пошкодженому будинку у с. Макіївка Сватівського району схрон зброї та боєприпасів окупаційних військ", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що загалом правоохоронці виявили 32 гранати Ф1, 20 гранат РГО с запалами, 4 автомати АК та 1 ручний кулемет, 4 цинки патронів калібру 5,45 мм, рпг-22 та реактивну штурмову гранату.

"Виявлені зброя та боеприпаси були передані  військовослужбовцям ЗСУ, які боронять Луганщину", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ заблокували підрозділ окупантів у Білогорівці на Луганщині з перспективою перетворення їх на "200"-ті.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті