ЗСУ заблокували підрозділ окупантів у Білогорівці на Луганщині з перспективою перетворення їх на "200"-ті – Гайдай

Українські захисники заблокували у Білогорівці підрозділ окупантів, які намагались прорватись до них у тил. Про це повідомив ексголова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю "Еспресо" 12 квітня.

"У Білогорівці наші підрозділи заблокували – десь до взводу – ворожий підрозділ, який намагався прорватись у тил наших військ, – сказав Гайдай. – Ця група повністю блокована. Скоріш за все доля в неї буде – перетворитися на "200"-х".  

Він зазначив, що найважчими напрямками на Луганщині залишаються Кремінна і Білогорівка, куди ворог кидає максимум своїх ресурсів. Сватівський напрямок є більш стабільним.

Раніше повідомлялось, що окупована Кремінна на Луганщині тиждень залишається повністю без світла, а частина міста – рік. Дроти обірвані, в місті є прильоти.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті