Головою фейкового "уряду ДНР" став черговий чиновник із Москви

Кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева так звана "народна рада ДНР" затвердила на посаду "глави уряду" квазіреспубліки. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Як повідомляв "ОстроВ", колишнього "прем'єр-міністра" Віталія Хоценка, теж призначенця Кремля, відкликали з окупованого Донецька, та указом Путіна призначили на посаду "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області".

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін зробив вигляд, що самостійно запропонував фейковій "народній раді" на посаду нового "глави уряду" кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева, який до цього виконував обов'язки "першого віцепрем'єра".

До свого "відрядження" на окупований Донбас Солнцев працював помічником міністра будівництва і ЖКГ РФ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті