Головою фейкового "уряду ДНР" став черговий чиновник із Москви

Кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева так звана "народна рада ДНР" затвердила на посаду "глави уряду" квазіреспубліки. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Як повідомляв "ОстроВ", колишнього "прем'єр-міністра" Віталія Хоценка, теж призначенця Кремля, відкликали з окупованого Донецька, та указом Путіна призначили на посаду "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області".

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін зробив вигляд, що самостійно запропонував фейковій "народній раді" на посаду нового "глави уряду" кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева, який до цього виконував обов'язки "першого віцепрем'єра".

До свого "відрядження" на окупований Донбас Солнцев працював помічником міністра будівництва і ЖКГ РФ.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті