Головою фейкового "уряду ДНР" став черговий чиновник із Москви

Кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева так звана "народна рада ДНР" затвердила на посаду "глави уряду" квазіреспубліки. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Як повідомляв "ОстроВ", колишнього "прем'єр-міністра" Віталія Хоценка, теж призначенця Кремля, відкликали з окупованого Донецька, та указом Путіна призначили на посаду "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області".

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін зробив вигляд, що самостійно запропонував фейковій "народній раді" на посаду нового "глави уряду" кандидатуру російського чиновника Євгена Солнцева, який до цього виконував обов'язки "першого віцепрем'єра".

До свого "відрядження" на окупований Донбас Солнцев працював помічником міністра будівництва і ЖКГ РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті