У "ДНР" призначать нового "прем'єр-міністра". Колишній пропрацював менше 10 місяців

В окупованому Донецьку так звана "народна рада" готується призначити на посаду "голови уряду" якогось Євгена Солнцева. До цього він виконував обов'язки "першого віце-прем'єра", повідомляють місцеві джерела.

Колишній "прем'єр-міністр ДНР" Віталій Хоценко протримався на своїй посаді неповні 10 місяців – з 8 червня 2022 року. 29 березня 2023 року указом російського диктатора путіна Хоценка було призначено на посаду "тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Омської області".

І Хоценко, і Солнцев до своїх призначень у "ДНР" здобули освіту та працювали на різних посадах у росії.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті