Головний соціолог РФ запевняє, що більшість росіян досі не знають, що це Росія напала на Україну

Більшість росіян нібито не цікавляться, хто почав збройну агресію проти України. Таку думку висловив голова Всеросійського центру дослідження громадської думки Валерій Федоров в інтерв'ю одному з російських видань.

"Сьогодні громадська думка не дуже цікавиться питанням, хто почав і чому так сталося. Більшість переконані, що почали не ми, що ми швидше обороняємося проти колективного Заходу, ніж наступаємо", - сказав він.

При цьому, визнає соціолог, значна частина респондентів не відповідає щиро на запитання про їхню підтримку війни проти України.  

Як повідомлялося раніше, 24 лютого 2022 року російський диктатор Путін оголосив про початок так званої "СВО", яка по суті є повномасштабною агресією проти суверенної держави.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті