Головний соціолог РФ запевняє, що більшість росіян досі не знають, що це Росія напала на Україну

Більшість росіян нібито не цікавляться, хто почав збройну агресію проти України. Таку думку висловив голова Всеросійського центру дослідження громадської думки Валерій Федоров в інтерв'ю одному з російських видань.

"Сьогодні громадська думка не дуже цікавиться питанням, хто почав і чому так сталося. Більшість переконані, що почали не ми, що ми швидше обороняємося проти колективного Заходу, ніж наступаємо", - сказав він.

При цьому, визнає соціолог, значна частина респондентів не відповідає щиро на запитання про їхню підтримку війни проти України.  

Як повідомлялося раніше, 24 лютого 2022 року російський диктатор Путін оголосив про початок так званої "СВО", яка по суті є повномасштабною агресією проти суверенної держави.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті