Головний рабин Києва отримав "Подяку" від Буданова за "допомогу в реалізації спеціальних операцій"

Головний рабин Києва Рав Йонатан Беніамін Маркович отримав від начальника Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенанта Кирила Буданова "Подяку" за "допомогу в реалізації спеціальних операцій". Про це повідомляє Телеграм-канал YIGAL LEVIN.

Зазначається, що напередодні, з нагоди початку Єврейського Нового Року, головний рабин Києва Рав Йонатан Беніамін Маркович організував урочистий прийом із представниками дипмісій з Австрії, Франції, Ізраїлю, Азербайджану, Швейцарії, Іспанії та Норвегії, а також нардепів та українських військових. 

"Серед гостей заходу був генерал-лейтенант Кирило Буданов. Очільник ГУР МО відзначив внесок Рава Йонатана Беніаміна Марковича в боротьбу за незалежність України та подякував за допомогу в реалізації (!) спеціальних операцій, спрямованих на забезпечення цілісності та суверенітету України", - ідеться в повідомленні.

Головний Рабин подякував Буданову і зазначив, що "для українських євреїв не існує іншого вибору, ніж допомагати Україні, а їхній обов'язок полягає в тому, щоб підтримувати цю країну".

І додав: "Україна - наш дім, і ми завжди готові робити все можливе для її блага і процвітання. Ми і євреї в інших містах по всій країні щодня молимося за перемогу".

"На заході обговорювалося надання підтримки українським військовим. Головний рабин Києва Рав Йонатан Маркович активно допомагає в протезуванні та реабілітації поранених українських воїнів і регулярно відвідує їх в Ізраїлі, співпрацюючи з надзвичайним і повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським, а також із реабілітаційним центром Бейт Левенштейн у місті Раанана", - зазначено в повідомленні.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті