Буданов спрогнозував ситуацію на Східному фронті. Обіцяє, що обійдеться без Армагеддону

Ситуація на східному фронті України залишатиметься досить складною щонайменше місяць, і потім легшою не стане. Також ймовірні загострювання ситуації перед 75-м самітом НАТО. Про це повідомив начальник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов в інтерв’ю The Philadelphia Inquirer, - пише "Апостроф".

"Хороша новина полягає в тому, що ніякого Армагеддону не буде. Погана новина полягає в тому, що ситуація досить складна. Вона залишатиметься такою щонайменше місяць, і легшою не стане", - сказав він.

Видання зазначає, що ймовірний тиск з боку Кремля усіма силами на східний фронт перед 75-м самітом НАТО, який пройде у середині липня у Вашингтоні, а також до передачі ЗСУ від США більше артилерійських снарядів та інших критично важливих поставок, які затримав американський Конгрес.

Водночас Росія ще з початку війни намагається захопити весь схід Донбасу, але Буданов зауважив, що Україна зробить все можливе, аби не допустити цього.

Крім того, за його словами, головна мета України - повна деокупація всіх захоплених українських територій.

"У нас немає іншого варіанту, окрім як повернути те, що було окуповано. Інакше стан війни триватиме вічно", - зазначив очільник ГУР.

Розвідник також заявив, що наразі поставки зброї ЗСУ тривають швидше, ніж декілька місяців тому, проте потреби в українських бійців дуже високі, тому "було стратегічно важливо, щоб постачання відновилося". Хоча поставляють тепер зброю швидше, але іще стоїть питання обсягу.

На даний момент Україна відповідає на чисельну перевагу Росії у війні застосуванням високих технологій (БпЛА та засоби радіоелектронної боротьби), в яких українська держава стала світовим лідером, каже Буданов.

"Технології матимуть досить важливий вплив у цій війні", - уточнив він.

Начальник ГУР заявив, що виступав за перехід війни на територію РФ за допомогою дронів далекого радіусу дії ще з перших днів повномасштабного вторгнення. Він казав, що поки війна йде на українській території, вона не торкнеться Росії.

"Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на російській території, і ми йтимемо далі, чим більше ресурсів у нас буде для цього. І Росія почала це відчувати", - пояснив Буданов.

Він також додав, що поки що ситуація для Кремля не є критичною, але вже середньостатистичний громадянин у західній частині РФ "знає та відчуває, що війна йде, і він сам пережив деякі вибухи". Це впливає на моральний стан мешканців цих регіонів.

Як повідомлялося, Кирило  Буданов заявив, що ракети ATACMS здатні знищити Кримський міст, питання тільки в кількості.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті