"Головком зараз на фронті. І є потрібна для України динаміка дій" - Зеленський розповів про низку нарад

Президент України Володимир Зеленський провів наради з прем'єр-міністром Шмигалем, очільником МВС Клименком, а також заслухав звіт головнокомандувача ЗСУ Сирського 12 березня. Про це голова держави повідомив у своєму вечірньому відеозверненні, опублікованому в його Телеграм-каналі.

"Сьогодні звітував головком Сирський щодо наших дій на полі бою, дій наших розвідників та досягнень українських дронів. Головком зараз на фронті. І є потрібна для України динаміка дій", - сказав Зеленський.

За словами Зеленського, сьогодні він також отримав попередні результати щодо застосування наших дронів від Збройних Сил, ГУР та СБУ. 

"Думаю, усі бачать, що наші дрони працюють. І працюють далекобійно. Наша далекобійність – це реальне наближення безпеки для всіх", - зазначив президент України.

Крім того, він повідомив, що протягом дня провів важливі наради з главою уряду, міністром внутрішніх справ та іншими урядовцями. 

"Я погодив подальші кроки для розвитку Державної прикордонної служби України та, відповідно, прикордонних військ", - сказав Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Умєров та Сирський обсудили з Остіном потреби ЗСУ для наступного Рамштайну.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті