Умєров та Сирський обсудили з Остіном потреби ЗСУ для наступного Рамштайну

Міністр оборони Рустем Умєров і головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провели розмову з главою Пентагону Ллойдом Остіном. Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Фейсбук сьогодні, 11 березня.

"Спільно з Головнокомандувачем провели телефонну розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном щодо підготовки до наступної зустрічі Контактної групи з питань оборони України (UDCG). Надав актуальну інформацію про оперативну обстановку на фронті", - написав Умєров.

За його словами, обговорили середньострокові та короткострокові потреби та конкретні запити України. Серед ключових пріоритетів залишаються боєприпаси та протиповітряна оборона.

"З нетерпінням чекаємо більш детальної взаємодії з кожною з коаліцій спроможностей під час нашої зустрічі у форматі Рамштайн. Вдячний за чітку та послідовну підтримку України", - наголосив міністр оборони.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті