Голові Чечні Кадирову офіційно надали титул «Батька народу»

Парламент Чечні ухвалив закон, який уточнює посаду глави регіону чеченською мовою — «Мехк-Да» («Батько народу»), - повідомляє телеграм-канал Аstra.

"Мета цієї зміни - встановити однаковість у вживанні найменування посади глави регіону чеченською мовою, яка є державною мовою в ЧР", - пояснив голова чеченського парламенту Магомед Даудов.

Крім того, депутати також ухвалили поправку до Конституції ЧР, згідно з якою голова ЧР забезпечує територіальну цілісність Чеченської Республіки.

Як повідомлялося, депутати ВР України ухвалили проект постанови про визнання Чеченської Республіки Ічкерія тимчасово окупованою росією та засудили геноцид чеченського народу.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті