Глава Військового комітету НАТО: Країни повинні самі ухвалювати рішення про постачання Україні танків

Німеччина та інші країни, які підтримують Україну в її боротьбі з російським вторгненням, повинні індивідуально приймати рішення щодо постачання Києву танків. Про це заявив 20 січня голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, - повідомляє "Голос Америки".

У повідомленні нагадується, що раніше в п'ятницю на зустрічі західних союзників на авіабазі США Рамштайн у Німеччині не вдалося досягти угоди про постачання німецьких танків «Леопард-2» до України, проте міністр оборони Польщі висловив оптимізм щодо того, що ці зусилля будуть мати успіх.

"Це суверенне рішення суверенної держави, якою є Німеччина", - заявив голландець Роб Бауер, виступаючи на прес-конференції в Лісабоні.

Він додав, що також важливо обговорити постачання інших озброєнь, які запросили Україна.

«Передача [озброєнь] зараз коштує грошей, але ціна для всіх нас буде набагато вищою, якщо Росія виграє війну в Україні. Нам потрібно серйозно подивитися на те, що Україна вимагає, і якщо можливо, дати їм те, що вони просять», - сказав він, додавши, що це потрібно зробити своєчасно.

Бауер також повідомив журналістам, що війна йде не дуже добре для Москви, оскільки «жодної з їхніх стратегічних цілей поки що не було досягнуто».

Як повідомлялося, Президент Зеленський зазначив, що "не все можна публічно оголошувати, про що ведуться розмови у форматі "Рамштайну".

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті