Глава МЗС Ізраїлю про причетність до підриву Каховської ГЕС: Ми вважаємо, що це була росія

Глава МЗС Ізраілю Елі Коен заявив, що до підриву Каховської ГЕС причетна Російська Федерація. Про це він заявив в радіоінтерв'ю громадській телерадіокомпанії Kan News, а також його слова передає видання Maariv, - пише ZN,ua.

«Це все ще розслідується, ми вважаємо, що це була Росія», – сказав Коен, відповідаючи на запитання про те, хто причетний до руйнації Каховської ГЕС. 

Як повідомлялося, вночі 6 червня російська армія підірвала дамбу Каховської ГЕС. На Херсонщині розпочали евакуацію населення з небезпечних місць, для яких є ризик затоплення. За фактом підриву окупантами Каховської ГЕС правоохоронці розпочали розслідування за статтею "екоцид". В Укргідроенерго заявили, що ГЕС повністю зруйнована і відновленню не підлягає.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті