Глава МЗС Туреччини обіцяє до весни "яснішу" картину ймовірних переговорів України та РФ

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу припускає, що до початку весни 2023 року картина продовження переговорного процесу між Україною та РФ стане більш ясною. Про це він заявив 2 грудня, виступаючи на сесії Середземноморського форуму MED, -  повідомляє агентство "Анадолу".

"Ми не падаємо духом і продовжуємо зусилля у цьому напрямі", - сказав міністр.

Глава турецької дипломатії нагадав, що Анкара не визнала незаконну анексію українських земель з боку росії, а після початку війни закрила протоки для військових судів.

При цьому він розкритикував позицію країн ЄС, які, за його словами, шукають контактів із Анкарою лише у кризові періоди.

«У питанні України Євросоюз навіть не консультувався з Анкарою. При цьому щойно у Брюсселі потребують Туреччини, то відразу виходять на зв'язок. Думаю, Євросоюзу настав час прийняти роль Туреччини. Кордони Європи починаються не біля кордонів Греції, а з Туреччини», - сказав глава МЗС.

Як повідомлялося, Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган висловив розчарування путіним, звинувативши його у недотриманні свого слова.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті