Німеччина знову відклала термінові постачання танків Leopard в Україну

Німецький Бундестаг знову відклав голосування на пропозицію про негайну передачу українській армії німецьких танків Leopard, передавши проект документа на розгляд комітетам. Про це повідомляє Politico.

Правоцентристський опозиційний блок Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз (ХДС/ХСС) вимагав провести голосування на пропозицію Бундестагу, в якому міститься заклик до уряду "негайно" дозволити експорт німецьких бойових танків і бойових машин піхоти в Україну.

"Це було б рівнозначно вотуму недовіри стратегії Шольца щодо України, оскільки канцлер неодноразово виключав такі поставки доти, доки інші західні союзники не поставлять аналогічну важку техніку", - зазначає видання.

Після спекотних 50-хвилинних дебатів більшість депутатів від СДПН, зелених та ВДП проголосували за те, щоб направити пропозицію опозиції до комітетів із закордонних та економічних справ для подальшого обговорення.

"Це фактично затримує пленарне голосування за текстом на кілька тижнів", - пише Politico.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський звернувся до федерального уряду з проханням не виправдовувати відмову у постачанні танків поведінкою США чи інших країн, адже вони незалежні від інших держав.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті