Генпрокурор України прибув до США. Обговорить створення Міжнародного трибуналу для керівництва РФ

Генеральний прокурор України Андрій Костін прибув до Сполучених Штатів Америки із офіційним візитом. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

"В рамках візиту Андрій Костін проведе низку зустрічей високого рівня для продовження підтримки США, зокрема щодо забезпечення притягнення до відповідальності за міжнародні злочини, створення Міжнародного трибуналу для керівництва рф, побудови компенсаційного механізму для постраждалих від агресії", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, очільник Генпрокуратури побував на ефірі телеканалу Fox News, де розповів про воєнні злочини російських окупантів.

Як повідомлялося раніше, 29 січня окупанти здійснили 42 обстріли Херсонщини: троє людей загинули. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті