Генпрокурор США про злочини росіян в Україні: "Ми вже визначили конкретних підозрюваних"

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд заявив, що вже визначено конкретних підозрюваних у справах за звинуваченням росіян у військових злочинах в Україні. Про це Гарланд сказав 3 березня у Львові, де побував із неоголошеним візитом на запрошення генерального прокурора України, - повідомляє "Голос Америки" з посиланням на представника Міністерства юстиції США.

«Генеральний прокурор провів кілька зустрічей і підтвердив нашу рішучість притягти Росію до відповідальності за злочини, скоєні під час її несправедливого та неспровокованого вторгнення проти суверенної сусідньої країни», – заявив представник Мін'юсту США.

Гарланд виступив на конференції «Об'єднані на користь справедливості». На форумі обговорювалися конкретні ініціативи та заходи, які міжнародне співтовариство вживає разом з Україною для досягнення справедливості та притягнення до відповідальності винних у військових злочинах в Україні.

«Трохи більше дванадцяти місяців тому російські війська, що вторглися, почали здійснювати злочини такого масштабу, якого не було в жодному збройному конфлікті з часів Другої світової війни», – заявив Генпрокурор США.

Гарланд нагадав, що у партнерстві з Україною та міжнародною спільнотою Сполучені Штати розпочали кримінальне розслідування військових злочинів в Україні, які можуть порушувати американське законодавство.

«Хоча ми продовжуємо вибудовувати справи, опитуємо свідків та збираємо докази, ми вже визначили конкретних підозрюваних. Наші прокурори працюють день і ніч, щоб притягнути їх до відповідальності якнайшвидше», – сказав Гарланд.

Як повідомлялося, українська влада робить усе, щоб забезпечити справедливі вироки для всіх російських убивць та катів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті