Генерал США заявив, що ЗСУ отримали 98% озброєння, необхідного для контрнаступу

Про майже повне забезпечення зброєю заявив Верховний головнокомандувач ОЗС НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі під час слухань у Комітеті з питань збройних сил Палати представників США. Про це повідомляє "Еспрессо".  

Каволі заявив, що Україна та її західні союзники підрахували, скільки техніки знадобиться Києву для контрнаступу, після чого партнери України почали її постачання. Генерал повідомив, що в Україну вже надійшло понад 98% обіцяної бойової техніки, а також відзначив «щедрість» союзників у постачанні танків і бойових броньованих машин.

"Я абсолютно впевнений, що ми доставили необхідний їм матеріал, і ми продовжимо працювати над підтримкою їхніх операцій", — сказав Каволі.

За словами Каволі, результати імітаційних бойових ігор, проведених спільно з українцями, свідчать про те, що сили Києва перебувають "у гарній позиції" для успішного контрнаступу проти російських військ, які окупували територію України.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував ці цифри в ефірі телемарафону. Він погодився, що тієї зброї, яка зараз надходить в Україну достатньо для "певних дій", але підкреслив, що "зброї ніколи не буває достатньо, коли в тебе такий ворог, як РФ".

"На мій погляд, 98% — це занадто [велика цифра]. Але він [Каволі] виходить із певної математики ... Техніки має бути набагато більше, снарядів дійсно дефіцит, особливо важких калібрів. І ЄС, і ми намагаємось розв'язати цю проблему", — сказав Подоляк.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник заявив, що для контрнаступу Україні потрібні винищувачі й далекобійні ракети, але союзники поки не перетинають "червону лінію" поставок. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті