Для контрнаступу Україні потрібні винищувачі й далекобійні ракети, але союзники поки не перетинають "червону лінію" поставок – МЗС

Україні потрібні винищувачі й далекобійні ракети для підтримки контрнаступу, але поки союзники не перетинають "червону лінію" таких поставок. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник в ефірі "Єдиних новин" 22 квітня.

"Для наступальних дій потрібна не тільки бронетехніка, а і потрібні винищувачі, щоб підтримувати наступ. На жаль, поки ця "червона лінія" так і не була перетнута в "Рамштайні", – сказав Мельник. – Щоб ці наступальні дії принесли успіх, ми потребуємо наступальної зброї, в першу чергу йдеться про далекобійні ракети та винищувачі. F-16 – оптимальний варіант, але є й інші".

Заступник міністра підкреслив, що та допомога, яку союзники пообіцяли надати Україні на зустрічі у форматі "Рамштайн", є недостатньою, адже системи ППО справді є важливими для України, але "зараз йдеться не про оборону, а про наступ".

Раніше повідомлялось, що Мельник заявив: Україна може завершити війну цього року; для цього негайно потрібна у 10 разів більша військова допомога від союзників.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті