Генерал Міллі: Росії поки не вдалося знищити жодну установку HIMARS на території України

На сьогоднішній день жодна реактивна система залпового вогню HIMARS, поставлена ​​Україні США, не була знищена російськими військовими. Про це заявив голова комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, - повідомляє Бі-бі-сі.

"На сьогоднішній день ці системи не були знищені росіянами, і я стукаю по дереву щоразу, коли говорю щось таке. І вони [українські військові] дуже ефективно їх використовують, застосовуючи високоточну зброю", - заявив Міллі.

Наразі до України доставлено 12 HIMARS, підтвердив Міллі. США та їхні союзники зобов'язалися передати Україні ще не менше восьми систем залпового вогню.

Раніше російські військові неодноразово заявляли, що їм нібито вдавалося знищити західне озброєння, що поставляється Україні, в тому числі, і американські HIMARS, - нагадується в повідомленні.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті