Гауляйтери "ДНР" знайшли "винних" у знищенні мобіків у Макіївці – ГУР

У так званій "ДНР" на спеціальній нараді знайшли "винних" за удар ЗСУ по розташуванню мобілізованих у Макіївці в новорічну ніч. Про це 17 січня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

"Керівництво так званого "мвс днр" провело службову нараду про наслідки удару української артилерії за місцем розміщення російських мобілізованих у тимчасово окупованій Макіївці. У ході обговорення було ухвалено рішення про визначення "винних" в інциденті з показовим покаранням", - повідомили в повідомленні.

Як "цапів-відбувайлів" виступили так званий заступник начальника "РОВС Макіївки" і ще сім колаборантів з числа "народних міліціонерів". Причому, за даними ГУР, усі "винні" вже затримані.

"Усім висунуто офіційне звинувачення в "недбалому ставленні до функціональних обов'язків", - додали в ГУР.

За даними розвідки, їх не довго утримуватимуть у місцях позбавлення волі, а направлять "для виконання завдань" на блокпости в районі населених пунктів Дослідне та Майорськ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що удар по казармі в Макіївці був частиною плану щодо запобігання наступу рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.06.2025
12:00

"Кремль намагається не відставати від президента США, який не має уявлення, куди рухається". ЗМІ про "українські" дії адміністрації Трампа

Приємний сюрприз для Росії, у якої якраз почав пересихати бюджет через їхнє падіння. Ціни на нафту виростуть на понад 100 доларів за барель, якщо заради помсти США за удари по його атомній інфраструктурі Іран перекриє Ормузьку протоку,
Донбас
22.06.2025
17:11

Адвокат диявола: як у "ДНР" маскували військовий злочин Кремля. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу 

Минулого тижня донецькі ЗМІ виступили в ролі всеросійського асенізатора - у найгірших традиціях кремлівської пропаганди одразу після варварського обстрілу Києва, загибелі й поранення десятків мирних мешканців "офіційні" й аматорські інформаційні...
Світ
19.06.2025
10:23

«Друга половина року буде переломною». Російські ЗМІ про Україну

У Москві радіють, що США переключилися на ситуацію навколо Близького Сходу і тепер Київ «залишився без наймогутнішого і найбагатшого союзника».
Всі статті