Гауляйтери "ДНР" знайшли "винних" у знищенні мобіків у Макіївці – ГУР

У так званій "ДНР" на спеціальній нараді знайшли "винних" за удар ЗСУ по розташуванню мобілізованих у Макіївці в новорічну ніч. Про це 17 січня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

"Керівництво так званого "мвс днр" провело службову нараду про наслідки удару української артилерії за місцем розміщення російських мобілізованих у тимчасово окупованій Макіївці. У ході обговорення було ухвалено рішення про визначення "винних" в інциденті з показовим покаранням", - повідомили в повідомленні.

Як "цапів-відбувайлів" виступили так званий заступник начальника "РОВС Макіївки" і ще сім колаборантів з числа "народних міліціонерів". Причому, за даними ГУР, усі "винні" вже затримані.

"Усім висунуто офіційне звинувачення в "недбалому ставленні до функціональних обов'язків", - додали в ГУР.

За даними розвідки, їх не довго утримуватимуть у місцях позбавлення волі, а направлять "для виконання завдань" на блокпости в районі населених пунктів Дослідне та Майорськ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що удар по казармі в Макіївці був частиною плану щодо запобігання наступу рашистів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті