«Гарний проспект спотворили». Жителі Донецька обурені тим, що на Ілліча плитку замінили асфальтом. Погрожують написати Путіну

В окупованому Донецьку на одному з центральних проспектів міста - Ілліча - демонтували якісну тротуарну плитку, яку було покладено до футбольного чемпіонату Євро-2012 і яка донині зберігалася в гарному стані, що викликало шквал невдоволення в місцевому сегменті соцмереж.

Аж до погроз - звернутися до Путіна. Так, в одному з пабліків є таке повідомлення:

«Хочемо звернутися до Пушиліна Д. В. Розкажіть нам, будь ласка, де це бачено, щоб зняти тротуарну плитку по проспекту Ілліча, а натомість закатати асфальтом. Ми що, люди другого сорту, а перший сорт це Маріуполь. Ви на що перетворюєте місто, пане голово. Отже, Маріуполь відновлюємо, а Донецьк руйнуємо, аж до знесення паркану по дорозі. Це де таке бачено. Не повернете плитку на місце, пишемо на сайт Путіну В. В., нехай він знає, що у нас відбувається в місті. Вживіть заходів».

Місцеві пропагандисти пишуть, що демонтовану плитку з проспекту Ілліча використовуватимуть на інших вулицях Донецька. Однак поки її упакували в целофан і відвезли в ДРСУ. 

При цьому місцеві пабліки публікують таку реакцію городян на «оновлення»:

 • «Це так треба постаратися, щоб так спотворювати по Ілліча! Лежала прекрасна плитка, взяти її виколупати, і покласти тяп-ляп асфальт! На зупинці М. Ульянової, як їхати з центру, це взагалі треш! Асфальт поклали косо-криво. Як можна було це все допустити? Гарний проспект спотворили! Може, хоча б вирівняєте те, що жахливо зробили. А взагалі купа доріг, які потрібно робити, а не колупати хорошу плитку!!!»
 • «Шкода, не достукатися»
 • «Плитку Маріуполю. Там будівництво Велике. А взагалі з такими тендерами, прокуратурі є де попрацювати»,
 • «Точно так, як пішли плити з Вічного вогню»
 • «Найбільше злить те, що влада ніяк не реагує на претензії донеччан. Дали б хоч якесь пояснення даним ухваленим рішенням. А так, явно складається думка, що місто просто обкрадають»
 • «У нас у смт підрядники змінюються щороку, асфальт гарний знімають, інший стелять, автобусні зупинки перефарбовують щороку, але ось тротуар для пішоходів не роблять, який був у чудовому стані, а вони його зламали й покинули, вже кілька років пішоходам нікуди подітися!»
 • «Пишіть претензії на велику землю. Ви так пишіть, ніби асфальт роблять за ваш рахунок. Хто виграв тендер, той і будує, значить так треба»
 • «Це дуже проста схема відмивання грошей. Просто дерибан виділених коштів на благоустрій»
 • «Зробили неподобство. А плитку хорошу упакували в плівку і на піддони склали акуратно. Думаю, потрібна комусь дуже сильно, дадуть їй друге життя»
 • «Асфальт жахливий поклали, пандуси не зробили, засипали їх щебенем. На інвалідному візку не проїхати, дворами теж не виходить (там величезні ями і теж щебінь), доводиться їхати дорогою разом із машинами. А ще дуже цікаво дізнатися прізвище і посаду того, хто буде підписувати акт виконаних робіт, тому що начальство потрібно знати в обличчя».
 • «Гроші відмили. Плитку на свої потреби відправлять. Насамперед, це вигідно нашому керівництву. Ось така в нас влада»
 • «Вони в Донецьку жити не збираються»
 • «Плитку на дачі, бабки на розпил. Плитка відмінна, лежала роками, і ще онукам нашим би дісталася».

І на підтвердження додають фото неякісного асфальту, який уже тріскається.

Так було під час "ремонту":

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті