Гайдай залишає посаду голови Луганської ВЦА - нардеп

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай йде з посади. Про це нардеп написав у своєму телеграм-каналі 14 березня.

"Сьогодні Сергій Гайдай звільнився з посади голови Луганської ВЦА. Скоро буде офіційне призначення в Казахстан, як і писав раніше", - повідомив Гончаренко.

За інформацією джерел LB.ua, на місце Гайдая Офіс президента розглядає кілька кандидатур серед військових.  

Зазначається, що Казахстан має надати агреман на призначення нового посла вже після проведення позачергових парламентських виборів, які заплановані на 19 березня. 

Нагадаємо, що Сергій Гайдай на посаду голови Луганської облдержадміністрації був призначений у жовтні 2019 року.

Як повідомлялося, наприкінці січня Сергій Гайдай прокоментував повідомлення ЗМІ про його імовірну відставку та призначення послом у Казахстан.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті