Гайдай про власну відставку: Це звичайна ротація. Луганську область, швидше за все, очолить військовий

Екс-очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що його відставка є звичайною запланованою ротацією, а Луганську обласну військову адміністрацію, ймовірно, очолить професійний військовий. Про це Гайдай повідомив в інтерв’ю "Радіо НВ", опублікованому 17 березня.

"Я знав про це рішення заздалегідь, за декілька місяців до цього, це звичайна ротація, тут не треба шукати підводної течії, – сказав Гайдай. – Ми виконали всі завдання, які перед нами ставив Президент. Це стосується і допомоги Силам оборони, і організації гуманітарного процесу на деокупованих територіях".

Він уточнив, що це стосується й завдання з організації гуманітарних хабів, які допомагають переселенцям з Луганської області в усіх без винятку регіонах України.

Гайдай також підкреслив, що на момент його відставки на рахунках обладміністрації й місцевих адміністрацій сумарно залишаються більше 1 млрд 800 млн грн.

Щодо власного призначення послом у Казахстан – Гайдай зауважив, що такий варіант дійсно розглядається, але якщо Президент України вирішить призначити його на іншу посаду, він погодиться в будь-якому разі.

Гайдай також підтвердив інформацію про те, що Луганську ОВА, ймовірно, очолить досвідчений професійний військовий, адже область є найпроблемнішою в Україні – найбільш зруйнованою, найбільш замінованою і з найбільшим відсотком окупованих територій.

Екс-голова ОВА зазначив, що після 24 лютого 2022 року з Луганської області виїхало близько 320 тисяч мешканців, і їм у будь-якому разі буде важно повертатись, їх буде треба мотивувати, область буде дуже важко відновлювати.

Раніше повідомлялось, що Сергій Гайдай залишає посаду голови Луганської ОВА.

Раніше також повідомлялось, що в Офісі Президента пояснили причину звільнення голів Луганської, Одеської та Хмельницької ОВА, зазначивши: "У випадку Луганської області керівником буде найімовірніше людина військова, власне, це і була мотивація".

Повідомляється, що Сергій Гайдай після подій 2014 року найдовше пропрацював у якості очільника Луганської ОВА (інфографіка "Трибун").

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті