Гайдай про власну відставку: Це звичайна ротація. Луганську область, швидше за все, очолить військовий

Екс-очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що його відставка є звичайною запланованою ротацією, а Луганську обласну військову адміністрацію, ймовірно, очолить професійний військовий. Про це Гайдай повідомив в інтерв’ю "Радіо НВ", опублікованому 17 березня.

"Я знав про це рішення заздалегідь, за декілька місяців до цього, це звичайна ротація, тут не треба шукати підводної течії, – сказав Гайдай. – Ми виконали всі завдання, які перед нами ставив Президент. Це стосується і допомоги Силам оборони, і організації гуманітарного процесу на деокупованих територіях".

Він уточнив, що це стосується й завдання з організації гуманітарних хабів, які допомагають переселенцям з Луганської області в усіх без винятку регіонах України.

Гайдай також підкреслив, що на момент його відставки на рахунках обладміністрації й місцевих адміністрацій сумарно залишаються більше 1 млрд 800 млн грн.

Щодо власного призначення послом у Казахстан – Гайдай зауважив, що такий варіант дійсно розглядається, але якщо Президент України вирішить призначити його на іншу посаду, він погодиться в будь-якому разі.

Гайдай також підтвердив інформацію про те, що Луганську ОВА, ймовірно, очолить досвідчений професійний військовий, адже область є найпроблемнішою в Україні – найбільш зруйнованою, найбільш замінованою і з найбільшим відсотком окупованих територій.

Екс-голова ОВА зазначив, що після 24 лютого 2022 року з Луганської області виїхало близько 320 тисяч мешканців, і їм у будь-якому разі буде важно повертатись, їх буде треба мотивувати, область буде дуже важко відновлювати.

Раніше повідомлялось, що Сергій Гайдай залишає посаду голови Луганської ОВА.

Раніше також повідомлялось, що в Офісі Президента пояснили причину звільнення голів Луганської, Одеської та Хмельницької ОВА, зазначивши: "У випадку Луганської області керівником буде найімовірніше людина військова, власне, це і була мотивація".

Повідомляється, що Сергій Гайдай після подій 2014 року найдовше пропрацював у якості очільника Луганської ОВА (інфографіка "Трибун").

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті