Фінляндія поставить Україні більше військової техніки - Генштаб ЗСУ

Фінляндія поставить Україні більше військової техніки у рамках 11-го пакету військової допомоги. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 24 грудня.

"Фінляндія поставить Україні більше військової техніки. Президент Республіки Фінляндія Саулі Ніїністе ухвалив це питання 20 грудня 2022 року за поданням Уряду", - йдетьяс у повідомленні.

Це буде 11-й пакет військової техніки, який буде поставлено в Україну, вартістю 28,8 млн євро. Загальна вартість усіх надісланих в Україну пакетів військової техніки наразі становить 189,2 млн євро.

"Оборонна операція України ще триває і потреба в оборонній техніці велика. Ми продовжуватимемо нашу підтримку", – каже міністр оборони Антті Кайкконен.

Крім того, Президент Республіки Фінляндія Саулі Ніїністе вирішив, що Сили оборони Фінляндії продовжуватимуть брати участь у навчальній підтримці Збройних Сил України у Великій Британії до кінця 2023 року.

У серпні Фінляндія направила близько 20 інструкторів на навчальну операцію під керівництвом Великої Британії, метою якої є підготовка військовослужбовців Збройних Сил України. Велика Британія звернулася за підтримкою до своїх країн-партнерів для реалізації навчання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті