Франція відхилила запит РФ про проведення засідання РБ ООН щодо катастрофи Іл-76

Франція відхилила запит РФ про проведення засідання РБ ООН щодо збитого Іл-76, повідомляє BRIEF.

"Франція відхилила запит Росії про проведення 24 січня засідання РБ ООН щодо збитого Іл-76, повідомили в постпредстві РФ", - йдеться  у дописі.

Як повідомлялося, росія запросила термінове засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з катастрофою російського військово-транспортного літака Іл-76 у Білгородській області. 

Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) заявило, що Україна не володіє достовірною і вичерпною інформацією з приводу того, хто саме перебував на борту літака ІЛ-76 і в якій кількості. При цьому домовленості для належної підготовки обміну полоненими Україна виконала.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті