Франція відхилила запит РФ про проведення засідання РБ ООН щодо катастрофи Іл-76

Франція відхилила запит РФ про проведення засідання РБ ООН щодо збитого Іл-76, повідомляє BRIEF.

"Франція відхилила запит Росії про проведення 24 січня засідання РБ ООН щодо збитого Іл-76, повідомили в постпредстві РФ", - йдеться  у дописі.

Як повідомлялося, росія запросила термінове засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з катастрофою російського військово-транспортного літака Іл-76 у Білгородській області. 

Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) заявило, що Україна не володіє достовірною і вичерпною інформацією з приводу того, хто саме перебував на борту літака ІЛ-76 і в якій кількості. При цьому домовленості для належної підготовки обміну полоненими Україна виконала.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті