Франція та Італія готові поставити Україні систему ППО, яка може перехоплювати балістичні ракети

Франція та Італія готові поставити Україні протиракетну систему SAMP/T навесні 2023 року. По це повідомило "Радіо Свобода" з посиланням на міністерство оборони Франції. 

Зазначається, що це єдина система європейського виробництва, яка може перехоплювати балістичні ракети.

«Це дозволить Україні захищатися від російських безпілотників, ракет і авіаційних атак, охоплюючи значну частину території України», – йдеться в заяві відомства.

Як повідомляє Бі-бі-сі, Україна ще у жовтні просила у Заходу ППО середнього та далекого радіусу дії, але лише наприкінці січня італійська преса написала, що після дзвінка з Вашингтона Франція та Італія сіли узгодити технічні деталі поставок комплексів SAMP-T, які будуть зібрані з італійських та французьких компонентів.

І ось ці переговори завершено, повідомило Міноборони Франції у п'ятницю.

Як повідомлялося, ракети великої дальності для HIMARS - США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті