Франція та Італія готові поставити Україні систему ППО, яка може перехоплювати балістичні ракети

Франція та Італія готові поставити Україні протиракетну систему SAMP/T навесні 2023 року. По це повідомило "Радіо Свобода" з посиланням на міністерство оборони Франції. 

Зазначається, що це єдина система європейського виробництва, яка може перехоплювати балістичні ракети.

«Це дозволить Україні захищатися від російських безпілотників, ракет і авіаційних атак, охоплюючи значну частину території України», – йдеться в заяві відомства.

Як повідомляє Бі-бі-сі, Україна ще у жовтні просила у Заходу ППО середнього та далекого радіусу дії, але лише наприкінці січня італійська преса написала, що після дзвінка з Вашингтона Франція та Італія сіли узгодити технічні деталі поставок комплексів SAMP-T, які будуть зібрані з італійських та французьких компонентів.

І ось ці переговори завершено, повідомило Міноборони Франції у п'ятницю.

Як повідомлялося, ракети великої дальності для HIMARS - США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті